O nas

Witamy na pokładzie firmy LAFANTE i gorąco zapraszamy do wspólnej przygody w świecie poligrafii, reklamy i konstrukcji rzeczy niemożliwych.

Powstaliśmy w 2006 r. i od tej pory niezmiennie staramy się realizować wszystkie projekty z największą pasją i zaangażowaniem. Od tej pory przedrukowaliśmy setki kilometrów folii, tysiące ton papieru, wykleiliśmy tysiące metrów kwadratowych powierzchni i stworzyliśmy setki ciekawych projektów.

Posiadamy potężny park maszynowy pozwalający na realizację najbardziej odważnych pomysłów. Dzięki nabytej wiedzy i doświadczeniu, łącząc możliwości technologiczne najnowszych urządzeń jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wyszukane zachcianki.

Nie nazywamy się drukarnią, nie nazywamy się agencją reklamową, nazywamy się producentem produktów wysoce ciekawych maści wszelkiej, kreatorem rzeczy niemożliwych 🙂 

Drukujemy, tniemy, gniemy, frezujemy, kleimy, łączymy, wyklejamy, montujemy absolutnie wszystko co nam przyjdzie do głowy!

Dzięki naszym wspaniałym klientom, których wręcz uwielbiamy na przestrzeni lat możemy dla Was drukować w ogromnym jak i mniejszym rozmiarze, robimy stoiska targowe, wyklejamy samochody i witryny, produkujemy gry planszowe, pudełka i opakowania, tworzymy od podstaw gadżety reklamowe, ba produkty spod naszej ręki są nawet u Prezydentów USA i Polski! 

Dostarczamy materiały do linii produkcyjnych w ilościach hurtowych, posłaliśmy setki TIRów z towarem do galerii handlowych, zrobiliśmy tysiące POSm i standów, które spotykacie na co dzień w sieciach handlowych. 

Podróżujemy po całej Polsce wspierając targi i eventy, robimy montaże w najbardziej wyszukanych miejscach, byliśmy nawet na plaży czy na stadionach! Jesteśmy częścią wielu ważnych wydarzeń, międzynarodowych premier, lokalnych atrakcji. Wspieramy Was we wszystkim, co jest dla Was ważne i zamierzamy do robić do końca świata! Kochamy naszą pracę, a każdą realizację wspominamy z uśmiechem na twarzy z dawką bardzo pozytywnych emocji i miłych wspomnień.